W2F11A2218AT1F
DigiKey raktári szám
478-2232-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-2232-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-2232-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
W2F11A2218AT1F
Leírás
CAP FEEDTHRU 220PF 100V 0805
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 pF Átvezető kondenzátor 100V 300 mA 600mohm 0805 (2012 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Kategória
Áram
300 mA
Gyártó
KYOCERA AVX
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
600mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hőmérsékleti koefficiens
C0G, NP0
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
átvezetéses
Tokozás
0805 (2012 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Kapacitás
220 pF
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,01mm x 1,25mm)
Tűrés
-20%, +50%
Max. magasság
0,045" (1,14mm)
Névleges feszültség
100V