VJ13MC0600KBA
DigiKey raktári szám
478-2540-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-2540-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-2540-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ13MC0600KBA
Leírás
VARISTOR 75V 250A 1210
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
75 V 250 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 1210 (3225 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VJ13MC0600KBA modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
83 V
Gyártó
KYOCERA AVX
Lökőáram
250 A
Sorozat
Energia
1,5J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
400 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
42 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
60 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Varisztor feszültség (min.)
67 V
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Varisztor feszültség (tip.)
75 V