VC120626D580DP
VC120626D580DP
DigiKey raktári szám
478-2522-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-2522-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-2522-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VC120626D580DP
Leírás
VARISTOR 34.5V 120A 1206
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
34.5 V 120 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VC120626D580DP modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
37.95 V
Gyártó
KYOCERA AVX
Lökőáram
120 A
Sorozat
Energia
0,4J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
500 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
18 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
26 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Varisztor feszültség (min.)
31.05 V
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Varisztor feszültség (tip.)
34.5 V