VC08LC18A500DP
DigiKey raktári szám
478-2515-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-2515-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-2515-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VC08LC18A500DP
Leírás
VARISTOR 30A 0805
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 0805 (2012 metrikus)
Kategória
Lökőáram
30 A
Gyártó
KYOCERA AVX
Energia
0,1J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
50 pF @ 1 MHz
Max. AC feszültség
14 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
18 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Varisztor feszültség (min.)
25 V
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Varisztor feszültség (max.)
40 V