VA100014A300DL
DigiKey raktári szám
478-2489-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-2489-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VA100014A300DL
Leírás
VARISTOR 18.5V 40A AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
18.5 V 40 A Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt axiális
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
20.72 V
Gyártó
KYOCERA AVX
Lökőáram
40 A
Sorozat
Energia
0,1J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
325 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
10 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
14 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Varisztor feszültség (min.)
16.28 V
Tokozás
axiális
Varisztor feszültség (tip.)
18.5 V