TPSC225K035R1000
DigiKey raktári szám
478-TPSC225K035R1000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-TPSC225K035R1000CT-ND - Vágott szalag (CT)
478-TPSC225K035R1000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSC225K035R1000
Leírás
CAP TANT 2.2UF 10% 35V 2312
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µF öntött Tantál kondenzátorok 35 V 2312 (6032 metrikus) 1ohm
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1ohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2312 (6032 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,236" H. x 0,126" Sz. (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,110" (2,80mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
C
Névleges feszültség
35 V