TPSB476K010R0350
DigiKey raktári szám
478-9088-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-9088-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-9088-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSB476K010R0350
Leírás
CAP TANT 47UF 10% 10V 1411
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF öntött Tantál kondenzátorok 10 V 1411 (3528 metrikus), 1210 350mohm
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
350mohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tokozás
1411 (3528 metrikus), 1210
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,083" (2,10mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
B
Névleges feszültség
10 V