THJE227K010RJN
DigiKey raktári szám
478-THJE227K010RJNTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-THJE227K010RJNCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-THJE227K010RJNDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
THJE227K010RJN
Leírás
CAP TANT
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF öntött Tantál kondenzátorok 10 V 2917 (7343 metrikus) 250mohm / 100kHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Kapacitás
Gyártói méretjelölés
E
Tűrés
±10%
Minősítések
AEC-Q200
Névleges feszültség
10 V
Tulajdonságok
autóipar
Típus
öntött
Típusjelölés
autóipar
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
250mohm / 100kHz