TCNT106M035R0200E
DigiKey raktári szám
478-TCNT106M035R0200ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-TCNT106M035R0200ECT-ND - Vágott szalag (CT)
478-TCNT106M035R0200EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TCNT106M035R0200E
Leírás
CAP TANT POLY 10UF 35V 1411
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 35 V 1411 (3528 metrikus), 1210 200mohm / 100kHz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TCNT106M035R0200E modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
200mohm / 100kHz
Gyártó
KYOCERA AVX
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sorozat
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1411 (3528 metrikus), 1210
Kapacitás
10 µF
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Névleges feszültség
35 V