TCN4108M006R0055E
DigiKey raktári szám
478-13373-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-13373-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-13373-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TCN4108M006R0055E
Leírás
CAP TANT POLY 1000UF 6.3V 2924
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 6.3 V 2924 (7361 metrikus) 55mohm / 100kHz
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
55mohm / 100kHz
Gyártó
KYOCERA AVX
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sorozat
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
2924 (7361 metrikus)
Kapacitás
1000 µF
Méretek
0,287" H. x 0,240" Sz. (7,30mm x 6,10mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Névleges feszültség
6.3 V