TCJY337M006R0025
DigiKey raktári szám
478-9512-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-9512-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-9512-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TCJY337M006R0025
Leírás
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 6.3 V 2917 (7343 metrikus) 25mohm / 100kHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
330 µF
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
Y
Névleges feszültség
6.3 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
25mohm / 100kHz