TCJX476M020R0070E
DigiKey raktári szám
478-13338-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-13338-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-13338-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TCJX476M020R0070E
Leírás
CAP TANT POLY 47UF 20V 2917
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 20 V 2917 (7343 metrikus) 70mohm / 100kHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
47 µF
Max. magasság (beültetve)
0,059" (1,50mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
X
Névleges feszültség
20 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70mohm / 100kHz