TCJT226M010R0150 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
KYOCERA AVX
Raktáron: 101
Adatlap
Similar
Vishay Sprague
Raktáron: 2
Adatlap
22 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 10 V 1411 (3528 metrikus), 1210 150mohm / 100kHz
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.