TCJA476M006R0070E | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | TCJA476M006R0070E |
Leírás | CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206 |
Gyártói standard átfutási idő | 33 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 47 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 6.3 V 1206 (3216 metrikus) 70mohm / 100kHz |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 105°C |
Gyártó KYOCERA AVX | Élettartam / hőmérséklet 2000 óra / 105°C |
Sorozat | Rögzítés módja Felületszerelt |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 1206 (3216 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Méretek 0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm) |
Kapacitás 47 µF | Max. magasság (beültetve) 0,071" (1,80mm) |
Tűrés ±20% | Gyártói méretjelölés A |
Névleges feszültség 6.3 V | Tulajdonságok univerzális |
Típus öntött | Alap típusszám |
Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 70mohm / 100kHz |