TCJA476M006R0070
DigiKey raktári szám
478-9564-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-9564-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-9564-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TCJA476M006R0070
Leírás
CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 6.3 V 1206 (3216 metrikus) 70mohm / 100kHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyártó
KYOCERA AVX
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitás
47 µF
Max. magasság (beültetve)
0,071" (1,80mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
A
Névleges feszültség
6.3 V
Tulajdonságok
univerzális
Típus
öntött
Alap típusszám
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70mohm / 100kHz