TAP476M010SRW megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KYOCERA AVX
Raktáron: 88
Adatlap
Similar
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Vishay Sprague
Raktáron: 0
47 µF Védőbevonattal elátott Tantál kondenzátorok 10 V Radiális 1,7ohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TAP476M010SRW
DigiKey raktári szám
TAP476M010SRW-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TAP476M010SRW
Leírás
CAP TANT 47UF 20% 10V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,256" átmérő (6,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,394" (10,00mm)
Tűrés
±20%
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)
Névleges feszültség
10 V
Gyártói méretjelölés
G
Típus
Védőbevonattal elátott
Tulajdonságok
univerzális
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1,7ohm