TAJX476M016RNJ megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Raktáron: 371
Similar
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
47 µF öntött Tantál kondenzátorok 16 V 2917 (7343 metrikus) 900mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TAJX476M016RNJ
DigiKey raktári szám
TAJX476M016RNJ-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TAJX476M016RNJ
Leírás
CAP TANT 47UF 20% 16V 2917
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TAJX476M016RNJ modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
900mohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,059" (1,50mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
X
Névleges feszültség
16 V