TAJC475K050RNJ
DigiKey raktári szám
478-4775-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-4775-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-4775-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TAJC475K050RNJ
Leírás
CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2312
Részletes leírás
4.7 µF öntött Tantál kondenzátorok 50 V 2312 (6032 metrikus) 1,4ohm
EDA / CAD modellek
TAJC475K050RNJ modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1,4ohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
2312 (6032 metrikus)
Méretek
0,236" H. x 0,126" Sz. (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,110" (2,80mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
C
Névleges feszültség
50 V