TAJC475K050RNJ | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | TAJC475K050RNJ |
Leírás | CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2312 |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 4.7 µF öntött Tantál kondenzátorok 50 V 2312 (6032 metrikus) 1,4ohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | TAJC475K050RNJ modellek |
Kategória | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 1,4ohm |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Sorozat | Rögzítés módja Felületszerelt |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 2312 (6032 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Méretek 0,236" H. x 0,126" Sz. (6,00mm x 3,20mm) |
Kapacitás | Max. magasság (beültetve) 0,110" (2,80mm) |
Tűrés ±10% | Gyártói méretjelölés C |
Névleges feszültség 50 V | Tulajdonságok univerzális |