TAJB225K035RNJ
DigiKey raktári szám
478-1680-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-1680-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-1680-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TAJB225K035RNJ
Leírás
CAP TANT 2.2UF 10% 35V 1411
Részletes leírás
2.2 µF öntött Tantál kondenzátorok 35 V 1411 (3528 metrikus), 1210 4,2ohm
EDA / CAD modellek
TAJB225K035RNJ modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
4,2ohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
1411 (3528 metrikus), 1210
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,083" (2,10mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
B
Névleges feszültség
35 V