SV13CC103KAR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
TDK
Raktáron: 1 464
Adatlap
Direct
Murata Electronics
Murata Electronics
Raktáron: 76
Upgrade
KEMET
Raktáron: 54
Upgrade
KEMET
10000 pF ±10% 630V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SV13CC103KAR
DigiKey raktári szám
478-5392-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SV13CC103KAR
Leírás
CAP CER 10000PF 630V X7R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
nagyfeszültség
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális
Kapacitás
Méretek
0,300" H. x 0,200" Sz. (7,62mm x 5,08mm)
Tűrés
±10%
Max. magasság (beültetve)
0,360" (9,14mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)