SV01AC103KAR
DigiKey raktári szám
478-4035-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SV01AC103KAR
Leírás
CAP CER 10000PF 1KV X7R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10000 pF ±10% 1000V (1kV) Kerámia kondenzátor X7R Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SV01AC103KAR modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
nagyfeszültség
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális
Kapacitás
Méretek
0,250" H. x 0,200" Sz. (6,35mm x 5,08mm)
Tűrés
±10%
Max. magasság (beültetve)
0,220" (5,59mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,170" (4,32mm)