ST205C476MAL05
DigiKey raktári szám
478-5070-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ST205C476MAL05
Leírás
CAP CER 47UF 50V X7R SMD
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF ±20% 50V Kerámia kondenzátor X7R Emeletes SMD, 10 L-kivezetés
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL (egymásra helyezett)
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Emeletes SMD, 10 L-kivezetés
Kapacitás
Méretek
0,525" H. x 0,300" Sz. (13,34mm x 7,62mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,220" (5,59mm)