SR201C333KARTR1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Similar
Direct
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Murata Electronics
Murata Electronics
Upgrade
KEMET
KEMET
TDK
TDK
0.033 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SR201C333KARTR1
DigiKey raktári szám
SR201C333KARTR1-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SR201C333KARTR1
Leírás
CAP CER 0.033UF 100V X7R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SR201C333KARTR1 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,200" H. x 0,125" Sz. (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,200" (5,08mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)