SD3220S040S3R0 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Comchip Technology
Raktáron: 10 759
Adatlap
Direct
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Comchip Technology
Upgrade
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
onsemi
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Similar
Microchip Technology
dióda 40 V 3A Felületszerelt 3220/DO-214AB
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SD3220S040S3R0
DigiKey raktári szám
478-7818-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SD3220S040S3R0
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 3A 3220
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SD3220S040S3R0 modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
500 µA @ 40 V