SA301A222JAR
DigiKey raktári szám
478-10995-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-10995-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SA301A222JAR
Leírás
CAP CER 2200PF 100V NP0 AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
2200 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 axiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SA301A222JAR modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
axiális
Kapacitás
Méretek
0,150" átmérő x 0,290" H. (3,81mm x 7,37mm)
Tűrés
±5%