SA105C333MAR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KYOCERA AVX
Raktáron: 226
Adatlap
Direct
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Raktáron: 11 373
KEMET
0.033 µF ±20% 50V Kerámia kondenzátor X7R axiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SA105C333MAR
DigiKey raktári szám
SA105C333MAR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SA105C333MAR
Leírás
CAP CER 0.033UF 50V X7R AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SA105C333MAR modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
axiális
Kapacitás
Méretek
0,100" átmérő x 0,170" H. (2,54mm x 4,32mm)
Tűrés
±20%