NJ28MA0103F--
DigiKey raktári szám
478-12582-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NJ28MA0103F--
Leírás
THERMISTOR NTC 10KOHM 3960K DISC
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
NTC termisztor 10k Tárcsa, 2,8mm átmérő x 2,8mm Sz.
Kategória
B25/85
3960K
Gyártó
KYOCERA AVX
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Max. teljesítmény
16 mW
Csomagolás
Ömlesztve
Vezeték hossza
1,38" (35,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás 25°C-on (Ohm)
10k
Típusjelölés
autóipar
Ellenállás tolerancia
±1%
Minősítés
AEC-Q200
Anyagállandó (B) tolerancia
±0,5%
Tokozás
Tárcsa, 2,8mm átmérő x 2,8mm Sz.