MC2520Z24.5760C19XSH
DigiKey raktári szám
478-MC2520Z24.5760C19XSHTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-MC2520Z24.5760C19XSHCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-MC2520Z24.5760C19XSHDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC2520Z24.5760C19XSH
Leírás
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24.576 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,71V ~ 3,63V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
1,71V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
7,3mA
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)