LD031A4R7CAB2A megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
4.7 pF ±0,25pF 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LD031A4R7CAB2A
DigiKey raktári szám
LD031A4R7CAB2A-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD031A4R7CAB2A
Leírás
CAP CER 4.7PF 100V NP0 0603
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LD031A4R7CAB2A modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. (1,60mm x 0,81mm)
Tűrés
±0,25pF
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)