KGM21BCG2A681JT
DigiKey raktári szám
478-KGM21BCG2A681JTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KGM21BCG2A681JTCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KGM21BCG2A681JTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
KGM21BCG2A681JT
Leírás
CAP CER 680PF 100V C0G/NP0 0805
Részletes leírás
680 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
KGM21BCG2A681JT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,01mm x 1,25mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,037" (0,94mm)