KGM15BR71E104KM
DigiKey raktári szám
478-KGM15BR71E104KMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KGM15BR71E104KMCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KGM15BR71E104KMDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
KGM15BR71E104KM
Leírás
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
KGM15BR71E104KM modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. (1,60mm x 0,81mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)