KGM15AR72A332JM megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 278
Direct
KEMET
Direct
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
3300 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
KGM15AR72A332JM
DigiKey raktári szám
478-KGM15AR72A332JMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
KGM15AR72A332JM
Leírás
CAP CER 3300PF 100V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
KGM15AR72A332JM modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. (1,60mm x 0,81mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)