KGM15AR72A102KT
DigiKey raktári szám
478-KGM15AR72A102KTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KGM15AR72A102KTCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KGM15AR72A102KTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
KGM15AR72A102KT
Leírás
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
KGM15AR72A102KT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. (1,60mm x 0,81mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)