KGM15AR72A102KM
DigiKey raktári szám
478-KGM15AR72A102KMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KGM15AR72A102KMCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KGM15AR72A102KMDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
KGM15AR72A102KM
Leírás
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KGM15AR72A102KM modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. (1,60mm x 0,81mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)