KGF31NR72A104KU
DigiKey raktári szám
478-KGF31NR72A104KUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KGF31NR72A104KUCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KGF31NR72A104KUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
KGF31NR72A104KU
Leírás
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KGF31NR72A104KU modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Soft Termination
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,050" (1,27mm)