KAS21KR72A473KU
DigiKey raktári szám
478-KAS21KR72A473KUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KAS21KR72A473KUCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KAS21KR72A473KUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
KAS21KR72A473KU
Leírás
CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.047 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KAS21KR72A473KU modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,01mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,037" (0,94mm)