KAS21KR71E104KU
DigiKey raktári szám
478-KAS21KR71E104KUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KAS21KR71E104KUCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KAS21KR71E104KUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
KAS21KR71E104KU
Leírás
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KAS21KR71E104KU modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,01mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,037" (0,94mm)