KAS21KR71E104KU | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | KAS21KR71E104KU |
Leírás | CAP CER 0.1UF 25V X7R 0805 |
Gyártói standard átfutási idő | 14 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 0.1 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | KAS21KR71E104KU modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Kapacitás | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Tűrés ±10% | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,01mm x 1,25mm) |
Névleges feszültség | Vastagság (max.) 0,037" (0,94mm) |