FE52GF8Q0107KB
DigiKey raktári szám
478-FE52GF8Q0107KB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FE52GF8Q0107KB
Leírás
FILM CAPACITORS 600V 100UF 10% E
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF Fóliakondenzátor 600V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális - 4 kivezetéses
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
2,264" H. x 1,378" Sz. (57,50mm x 35,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
2,394" (60,80mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
2,067" (52,50mm)
Névleges DC feszültség
600V
Felhasználás
DC Link, DC-szűrés
Dielektrikum anyaga
Tulajdonságok
alacsony ESR
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
3 mOhms