F0603E0R50FSTR
DigiKey raktári szám
478-2860-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-2860-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-2860-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
F0603E0R50FSTR
Leírás
FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 mA AC 32 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
F0603E0R50FSTR modellek
Kategória
Válaszidő
Gyors
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Joule-integrál (I²t)
3.0E-4
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
cUL, UL
Rögzítés módja
Felületszerelt
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. x 0,025" M. (1,60mm x 0,81mm x 0,63mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.25 Ohms