CX3225SB25000D0FPLCC
DigiKey raktári szám
478-CX3225SB25000D0FPLCCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-CX3225SB25000D0FPLCCCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-CX3225SB25000D0FPLCCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CX3225SB25000D0FPLCC
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±10ppm kristály 8pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CX3225SB25000D0FPLCC modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)