CX3225SB16000D0GZJC1
DigiKey raktári szám
478-CX3225SB16000D0GZJC1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-CX3225SB16000D0GZJC1CT-ND - Vágott szalag (CT)
478-CX3225SB16000D0GZJC1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CX3225SB16000D0GZJC1
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±15ppm kristály 8pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CX3225SB16000D0GZJC1 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 75°C
Alkatrész státusza
Aktív
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±15ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)