CX3225SA25000H0HSSC1
DigiKey raktári szám
478-CX3225SA25000H0HSSC1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-CX3225SA25000H0HSSC1CT-ND - Vágott szalag (CT)
478-CX3225SA25000H0HSSC1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CX3225SA25000H0HSSC1
Leírás
XTAL/3.2X2.5MM/25MHZ/12PF/+-20PP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±20ppm kristály 12pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
12pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Frekvencia
25 MHz
Tokozás
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)