CX2016SA20000D0GSSCC nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Suntsu Electronics, Inc.
Raktáron: 1 000
Adatlap
Suntsu Electronics, Inc.
Raktáron: 1 000
Adatlap
20 MHz ±15ppm kristály 8pF 150 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
4 SMD
CX2016SA20000D0GSSCC
DigiKey raktári szám
478-CX2016SA20000D0GSSCCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-CX2016SA20000D0GSSCCCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-CX2016SA20000D0GSSCCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CX2016SA20000D0GSSCC
Leírás
2.05X1.65X0.45MM SIZE, 20MHZ, +/
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CX2016SA20000D0GSSCC modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
20 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)
Terhelő kapacitás
8pF