BP0805A2160ASTR
DigiKey raktári szám
478-12190-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-12190-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-12190-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BP0805A2160ASTR
Leírás
RF FILTER BAND PASS 2.16GHZ 0805
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,16GHz Frekvencia Sáváteresztő RF szűrő (rádiófrekvencia) 400MHz Sávszélesség 0,85dB 0805 (2012 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BP0805A2160ASTR modellek
Kategória
Szűrő típusa
Sáváteresztő
Gyártó
KYOCERA AVX
Beiktatási veszteség
0,85dB
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,080" H. x 0,061" Sz. (2,03mm x 1,55mm)
Frekvencia
2,16GHz
Max. magasság
0,035" (0,90mm)
Sávszélesség
400MHz