APZ0811221M035R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | APZ0811221M035R |
Leírás | CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 220 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 30mohm 2000 óra / 105°C |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Élettartam / hőmérséklet 2000 óra / 105°C |
Gyártó KYOCERA AVX | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 105°C |
Sorozat | Felhasználás univerzális |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Búgóáram (alacsony frekvencián) 120 mA @ 120 Hz |
Alkatrész státusza Aktív | Búgóáram (magas frekvencián) 2.4 A @ 100 kHz |
Típus Polimer | Méretek 0,315" átmérő (8,00mm) |
Kapacitás 220 µF | Max. magasság (beültetve) 0,472" (12,00mm) |
Tűrés ±20% | Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt) 0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm) |
Névleges feszültség 35 V | Rögzítés módja Felületszerelt |
Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 30mohm | Tokozás Radiális, Henger - SMD |