9001815F0-AA10L0100
DigiKey raktári szám
478-9001815F0-AA10L0100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
9001815F0-AA10L0100
Leírás
5G/4G FPC ANTENNA, GROUND INDEPE
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
788,5MHz, 2,052GHz, 3,6GHz, 5,5GHz IoT, LoRa, LPWA, LTE, M2M, Sigfox Lapos tapasz RF antenna 617MHz ~ 960MHz, 1,415GHz ~ 2,69GHz, 3,4GHz ~ 3,8GHz, 5,15GHz ~ 5,85GHz 1,5dBi, 4,65dBi, 3,84dBi, 4,81dBi U.FL ragasztós
Kategória
Sávok száma
4
Gyártó
KYOCERA AVX
VSWR
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
1,5dBi, 4,65dBi, 3,84dBi, 4,81dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
2 W
RF család / szabvány
Mobilhálózat, általános ISM
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
Frekvenciacsoport
Széles sávú
Végződtetés
U.FL
Frekvencia (közép / sáv)
788,5MHz, 2,052GHz, 3,6GHz, 5,5GHz
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvenciatartomány
617MHz ~ 960MHz, 1,415GHz ~ 2,69GHz, 3,4GHz ~ 3,8GHz, 5,15GHz ~ 5,85GHz
Max. magasság
0,008" (0,20mm)