800A100FT250XT4K
DigiKey raktári szám
1284-800A100FT250XT4KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1284-800A100FT250XT4KCT-ND - Vágott szalag (CT)
1284-800A100FT250XT4KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
800A100FT250XT4K
Leírás
CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 0505
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pF ±1% 250V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0505 (1313 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
800A100FT250XT4K modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Ultraalacsony ESR
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0505 (1313 metrikus)
Tűrés
±1%
Méretek
0,055" H. x 0,055" Sz. (1,40mm x 1,40mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)