600S101KT250XT4K
DigiKey raktári szám
478-600S101KT250XT4KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-600S101KT250XT4KCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-600S101KT250XT4KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
600S101KT250XT4K
Leírás
CAP CER 100PF 250V NP0 0603
Részletes leírás
100 pF ±10% 250V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
600S101KT250XT4K modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. (1,60mm x 0,81mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,89mm)